EnglishDeutschFrançaisEspañolNederlandsItaliano

Mercedes

De Mercedes is ontworpen voor recepties aan de kade en dag- en avondvaarten in Europese wateren.

Het royale dek biedt veel ruimte voor comfortabel ontspannen tijdens het zeilen. Bij regenachtig weer of intensieve zon wordt het hoofddek met een zeil overdekt.

Vanaf het hoofddek kunt u via een grote doorgang naar de Mercedes Bar, naar de lounge en naar het restaurant.


 

 

 

 

 

 

 

De lounge, die is ingericht met lederen banken, koperbeslag en hoogwaardig hardhout, verschaft een aangename ambiance. De barman en zijn team staan voor u klaar om uw verblijf aan boord zo aangenaam mogelijk te laten verlopen. Uiteraard kunt u genieten van wat de bar te bieden heeft: een vers biertje van de tap, verfrissende cocktails en andere dranken.

De chef-kok en zijn team zorgen voor uitstekende gerechten aan boord. In het restaurant bevinden zich 55 zitplaatsen. Meer zitgelegenheid vindt u in de lounge en aan dek. Voor groepen tot 150 passagiers kunnen wij u van harte een buffet of een "flying buffet" aanbevelen.



Download plan

Adornate
 
De Adornate is een "top locatie" voor een zeereis op hoog niveau in het warme gebied van de Middellandse Zee of rond de Canarische Eilanden. Natuurlijk is het schip ook beschikbaar voor zowel recepties als dag- en avondvaarten.

Het royale dek biedt veel ruimte voor comfortabel ontspannen tijdens het zeilen. Bij regenachtig weer of intensieve zon wordt het hoofddek met een zeil overdekt. Op het achterdek is zitgelegenheid die het mogelijk maakt om aan dek te dineren, terwijl het schip zeilt, voor anker ligt of in een mooie haven is afgemeerd.

In de roef bevindt zich de stijlvolle salon met bar. De barman en zijn team staan voor u klaar om uw verblijf aan boord zo aangenaam mogelijk te laten verlopen. Uiteraard kunt u genieten van wat de bar te bieden heeft: een vers biertje van de tap, verfrissende cocktails en andere dranken.
 


 

 

 

 

 

 

 

De chef-kok en zijn team zorgen voor uitstekende verzorging aan boord, zowel vol- als halfpension. De salon biedt plaats aan 20 personen. Bij recepties, dag- en avondvaarten met meer dan 20 personen wordt een buffet of een "flying buffet" geserveerd.

Onder het dek bevinden zich 10 comfortabele tweepersoons hutten met eigen bad. Geniet van een aangename nacht met een koele zeebries terwijl het schip zacht op het water deint.



Download plan



the wind is our friend